Четвер, 22 Лютого, 2024

Сурвайвл-RTS: повноцінний геймплей Conan Unconquered

Ігророби з Petroglyph Games представили перший повноцінний геймплейний ролик своєї стратегії в реальному часі – Conan Unconquered. На відео дизайнер і ком’юніті-менеджер команди намагаються не потонути під ордами ворогів.

Conan Unconquered – це цікаве поєднання RTS і дефендера – піджанру вижівальників, в якому потрібно відбиватися від натовпів супротивників. Гравцеві дають фортецю і невеликий гарнізон, який повинен захистити “базу” від хвиль ворожих армій. Щоб не померти, доведеться не тільки будувати цивільні і захисні споруди, а й стежити за станом підконтрольних солдатів і навіть позбавлятися трупів.

У кооперативному режимі гравцям потрібно захищати свої бази і активно взаємодіяти, допомагаючи один одному військами та іншими засобами.

Реліз на ПК запланований на 30 травня, але користувачі вже зараз можуть зробити попереднє замовлення стандартного або Deluxe-комплекту в Steam.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися