Середа, 17 Липня, 2024

На Тайвані дітям заборонили смартфони

Влада Тайваню вирішила огородити малечу від встрати зору через зловживання електронікою. За надмірне використання смартфонів та планшетів дітей будуть штрафувати.

Отримувати штрафи будуть батьки, чиї діти віком до 18 років занадто довго користуються різноманітними гаджетами. А малеча до трьох років взагалі не повинна бачити дисплеї, передає ресурс ETToday. Відповідна постанова вже набула чинності, а її авторами стали місцеві органи охорони здоров’я та представники медичної галузі.

Умови нового закону досить сурові: дітлахам забороняється безперервно дивитися на екрани гаджетів понад 30 хвилин. За його порушення доведеться заплатити до 50 тисяч тайванських доларів ($1600), що майже в півтора рази перевищує середню зарплатню в Тайвані, яка становить 32708 тайваньських доларів ($1046).

Однак експерти відзначають, що нова законодавча ініціатива не допрацьована. У ній немає обмежень на загальний час роботи з гаджетами впродовж доби, а також не встановлена мінімальна тривалість перерви між сеансами. Також незрозуміло, як саме влада відслідковуватиме виконання цього закону.

Крім неочевидності виконання, тайванці також занепокоєні, чи потрапить під дану ініціативу відвідування кінотеатрів, де фільми триваліші, ніж 30 хвилин. Окрім цього, експерти не знають, як виконувати вимогу для дітей до трьох років, адже вони при прогулянках на вулицях можуть бачити рекламні щити, телевізори та неонові вивіски. Хоча за новим законом малеча взагалі не повинна їх бачити.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися