Технокомпанія втілила робочу мрію міленіалів та дозволила працювати, коли вони хочуть

Наявні умови роботи для міленіалів швидко призводять до вигоряння та пошуку кращої долі. За даними аналітиків Gallup, які у 2016 році провели опитування, 21% міленіалів сказали, що за рік міняли свою роботу. Це втричі більше, ніж представників інших поколінь. Також 60% міленіалів кажуть, що відкриті для нових можливостей.

Покоління міленіалів (народжені після 1981 року) заробило репутацію приреченого, оскільки вони, серед іншого, не тримаються за своє місце роботи і плигають з однієї вакансії на іншу. Однак дослідження показують, що причиною цьому можуть бути умови праці: міленіали працюють більше, мають менше вихідних, пізніше вийдуть на пенсію та заробляють менше грошей, ніж попередні покоління в тому ж віці. Одна технологічна компанія вирішила змінити поточну ситуацію, створивши такі умови, в яких приречене покоління зможе побачити перспективи в роботі.

Наявні умови роботи для міленіалів швидко призводять до вигоряння та пошуку кращої долі. За даними аналітиків Gallup, які у 2016 році провели опитування, 21% міленіалів сказали, що за рік міняли свою роботу. Це втричі більше, ніж представників інших поколінь. Також 60% міленіалів кажуть, що відкриті для нових можливостей.

Каллум Фергюс-Фенсі є 28-річним британським підприємцем, який у 2014 році відкрив свою компанію Verve. Вона заробляє на тому, що дозволяє брендам наймати фанатів для продажу квитків в обмін на безкоштовний вхід чи VIP-значки. Сьогодні Verve оцінюється у $35 млн доларів і виросла з 5 співробітників до 160 працівників в офісах у Лондоні, Лос-Анджелесі, Лас Вегасі, Остіні, а також деяких європейських містах.

Корпоративна культура у Verve цікава тим, що дозволяє працівникам вибирати свої робочі години, місце роботи, а також наради, які вони відвідуватимуть. У результаті більшість працівників, яким сьогодні близько 30 років, працюють з кав’ярень чи вдома принаймні раз на тиждень. Якщо робітнику потрібно сходити у власних справах, він може це зробити, не повідомляючи інших. За словами Фергюса-Фенсі, так вдається уникнути роздратування, коли працівник, повідомивши своєму старшому менеджеру про необхідність відлучитися, починає вислуховувати нотації, чому йому не потрібно кудись йти, а треба залишитися в офісі.

За словами підприємця, робоча культура в офісі Verve дозволяє їм мати великий потік кандидатів, які бажають працювати. Тоді як звичайним компаніям доводиться вигадувати різні способи та бонуси, щоб привабити міленіалів. У 2017 році внутрішнє опитування у Verve показало, що 24% працівників беруть вихідні дні без супутнього відчуття осудження. Третина співробітників компанії погоджуються з тим, що мають свободу вибирати, де, коли та як працювати.

Фергюс-Фенсі каже, що було кілька випадків зловживання наявними перевагами гнучкого графіку в компанії. Але їх вирішували досить просто: коли робітник не виконує задачу вчасно, його старший менеджер починає розбиратися в причинах.

Бізнесмен також наголошує, що гнучкий графік не означає відсутності роботи – працювати доводиться багато. Він повідомляє про це кожному новому кандидату, підкреслюючи, що важливо працювати якісно, а не кількісно.

За матеріалами: Businessinsider

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я