Вівторок, 28 Травня, 2024

Telegram дозволив ховати непотрібні чати і канали

Свіжий апдейт популярного месенджера Telegram приніс нові можливості керування чатами. Розширені опції доступні як на комп’ютерах, так і на мобільниках.

Головною функцією стала архівація чатів, з якою можна очистити список діалогів і каналів, залишивши найважливіші. Архів – це наче папка, діалоги в якій можна закріплювати вгорі. Архівні чати з увімкненими повідомленнями активуються з архіву під час надходження нового контенту.

Відправити чат в архів в десктопному додатку можна кліком правою кнопкою миші по меню. В мобільному клієнті для цього потрібно свайпнути по чату вліво. Таким самим жестом його можна повернути з архіву.

В Android-версії Telegram також з’явилася функція множинної вибірки чатів. З нею можна одним натисканням вимкнути в усіх попередження, закріпити, вилучити, очистити історію або позначити прочитаними. Щоб працювати з кількома чатами одночасно, потрібно виділити довгим затисненням один чат, позначити інші і вибрати необхідну функцію в меню.

Окрім цього, в Telegram оновилося меню «Поділитися», в іншому місці розмістилася кнопка відправлення повідомлення, з’явилася нова іконка програми, а також трирядкове відображення повідомлень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися