Telegram викриває жінок: він покаже їх без макіяжу

Для своєї роботи True Face використовує нейромережі та машинне навчання

У 2015 році чоловік після першої весільної ночі подав на свою дружину до суду, бо просто не впізнав її вранці, коли побачив її без макіяжу. Цього б не сталося, якби тоді існував аналог бота True Face. Саме його днями запустив сервіс Telegram, шоб можна було побачити, як жінки виглядають без макіяжу. Окрім цього, бот також дозволяє додати макіяж людині на фотографії.

True Face - покаже справжне обличча
Бот викрив справжню Кім Кардашіан, яка ховалася під макіяжем

Щоб скористатися True Face, у месенджері досить ввести в пошук @true_face_bot. Коли відкриється діалог, програма запропонує надіслати фото. Після завантаження зображення можна буде вибрати одну з двох функцій: зняти або нанести макіяж.

Для своєї роботи True Face використовує нейромережі та машинне навчання. Ці технології дозволяють прогнозувати вигляд людини без макіяжу або навпаки – додавати його. Після завершення аналізу бот видає порівняння, як було «до» і як стало «після».

Самі розробники кажуть, що нова функція була б корисною для Tinder – це сайт знайомств. Так, за їхніми словами, можна було б уникнути сюрпризів під час знайомств у Мережі.

Месенджер Telegram розробив автор соцмережі «ВКонтакте» Павло Дуров. Минулого року у версії 3.0 з’явилися боти, з якими в цьому месенджері стало набагато зручніше спілкуватися, шукати інформацію, розважатися тощо. Боти – це спеціальні акаунти в Telegram, які можуть автоматично обробляти і відправляти повідомлення. Вони створюються програмістами і працюють у них на сервері. Боти можуть виконувати практично будь-які завдання, які може робити кожен користувач акаунту Telegram з онлайн-сервісами. Усе, що потрібно для роботи з ботами, – акаунт у Telegram. Для користувача взаємодія з ними виглядає як спілкування в чаті. Знайти ботів просто, оскільки в них ім’я завжди закінчується на «bot», наприклад, @TriviaBot.

Сьогодні в Telegram працюють десятки роботів. Ось кілька найпопулярніших:

 • @ytranslatebot – перекладає ваші повідомлення на будь-яку мову світу. Працює як в особистих чатах, так і в групових;
 • @imagesearchbot – шукає картинки прямо в чаті;
 • @ImageBot – відправте цьому боту ключове слово, і він знайде відповідне зображення;
 • @HotOrBot – шукає нових знайомих у стилі програми для знайомств Tinder, у якій треба виставляти людям «подобається» або «не подобається»;
 • @PollBot – дозволяє проводити в групах та чатах опитування;
 • @RateStickerBot – з ним можна відкривати та оцінювати нові стікери;
 • @AlertBot – встановіть час та спостерігайте, як бот працюватиме замість будильника;
 • @glavburgerbot – бот, який бере ваші координати та шукає найближчий заклад, де можна з’їсти бургер;
 • @telerobot – виводить погоду, новини та цитати із сайту bash.im.
 • @clippy – створює стікери із зображень;
 • @QTrackerbot – відстежує посилки, відправлені «Укрпоштою», «Новою поштою», «Делівері» і «Міст-Експресом»;
 • @paypbbot – дозволяє клієнтам «Приватбанку» переказувати один одному кошти в месенджері Telegram.