Субота, 2 Березня, 2024

Відновлені Samsung Galaxy Note 7 з’являться в червні – ціна вже відома

Історія сумнозвісного флагманського мобільника Galaxy Note 7 продовжиться. Samsung вирішила повторно випустити в продаж цей знятий після скандалу апарат. Він має з’явитися в червні, причому також відома його ціна.

Про те, що скандально відомий смартфон Galaxy Note 7, який виробник з великими затратами забирав у користувачів, знову повернеться в продаж, стало відомо у лютому. Тоді газета Korea Economic Daily повідомила, що в компанії Samsung прийняли принципове рішення з цього питання. Апарати перед початком продажів дещо доопрацюють.

note 7

Планшетофони будуть продаватися під назвою Samsung Galaxy Note 7R і отримають цінник близько $620. Це значно нижче за вартість оригінального Note 7, який свого часу з’явився в продажу за $870. При цьому єдиною технічною відмінністю Galaxy Note 7R від останнього стане не такий ємнісний акумулятор на 3200 мАг проти 3500 мАг у Note 7.

Samsung випускає Galaxy Note 7R в червні не просто так, вважають експерти. Це станеться приблизно через два місяці після появи Galaxy S8 і за два-три місяці до виходу флагманського Galaxy Note 8. До речі, Samsung придумала гучний маркетинговий хід, який повинен переконати споживачів купити Samsung Galaxy S8. Покупці цього мобільника зможуть повернути смартфон у магазин протягом трьох місяців після купівлі й отримати свої гроші назад. При цьому не потрібно буде придумувати причину для повернення. Також магазини не повинні будуть чіплятися до дрібних потертостей на корпусі.

Продажі Galaxy Note 7 стартували 19 серпня 2016 року в десяти країнах, але вже восени після повідомлень користувачів про загоряння компанія відкликала смартфони в усьому світі. З кількох мільйонів цих випущених гаджетів загорілося близько сотні, але корпорація не стала ризикувати і відкликала всю партію.

Для розслідування Samsung створила справжню дослідницьку лабораторію. Компанія найняла 700 співробітників для вивчення понад 200 тисяч смартфонів і 30 тисяч акумуляторів. Обидва варіанти акумуляторів, які використовувалися в Note 7, мали проблеми в конструкції. Перші батареї поставлялися з дефектними негативними електродами. Акумулятори від другого постачальника поставлялися бракованими через недоліки в процесі виробництва – ультразвукове зварювання пошкоджувало позитивний електрод. Знайдені результати Samsung також підтвердили три сторонні дослідницькі компанії.

Щоб уникнути подібних випадків у майбутньому, Samsung сформувала групу Battery Advisory Group. Вони створили 8-ступеневу процедуру тестування акумуляторів у пристроях. Батареї перевірятимуть на стійкість до перегріву, зовнішні дефекти, просвічуватимуть рентгеном, розбиратимуть, тестуватимуть 5 днів у «робочих» умовах.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися