П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Тарифи «Просто супер» відкрили доступ у 3G

Популярні тарифи МТС «Просто Супер» отримали оновлення та відкрили своїм користувачам швидкісний мобільний 3G-інтернет у рамках послуги «3G Безліміт». Окрім цього, вони пропонують додаткові пропозиції для економії на зв’язку.

Послуга «3G Безліміт» вартістю 90 гривень на місяць надається на базі національного роумінгу в мережі ТриМоб на швидкостях до 7,2 Мбіт/сек у всіх обласних центрах і великих містах України. А після запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» вона зросте до 42 Мбіт/сек. Замовити послугу «3G Безліміт» можна за допомогою USSD запиту * 888 #.

Також абонентам тарифів «Просто Супер» стала доступна послуга «Рік без абонплат», при підключенні якої дзвінки всередині мережі МТС коштуватимуть мінімум удвічі дешевше. Для цього потрібно сплатити один раз авансом на рік  замість платежів у день користування. Вартість року без абонплат для дзвінків усередині мережі складе 128 гривень. Замовити послугу «Рік без абонплат» можна за допомогою USSD запиту *365#.

У тарифах «Просто Супер» також збільшився обсяг повідомлень у послузі «Смарт Месенджер». За 1 гривню в день користування абоненти отримають 100 SMS/MMS на день на всі мережі по Україні, а також необмежене використання месенджерів – Skype, Viber, WhatsApp та інших.

Вартість дзвінків на інші мережі складе від 0,35 грн/хв. Усі ціни в нових тарифах «Просто Супер» вказані з урахуванням всіх податків, з ПДВ та ПФ.

Деталі тарифів, послуг і спеціальні умови для абонентів у різних областях України доступні на сайтах www.mts.ua, 3G.mts.ua.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися