Вівторок, 16 Липня, 2024

Темний режим економить заряд не так сильно, як вважалося

Смартфони з екранами OLED можуть заощаджувати не так багато енергії, як очікувалося, якщо використовувати темну тему оформлення. Нове дослідження показує, що реальний ефект спостерігається, якщо яскравість екрану буде 100%. При типових середньо-мінімальних рівнях яскравості дисплею заощадження становлять від 3 до 9%.

Особливість OLED-екранів в тому, що у них світло випромінюється кожним пікселем окремо. Отже, чим менша яскравість, тим менше енергії витрачається на відображення картинки. В ідеалі піксель повинен бути вимкненим, щоб не споживати енергію взагалі.

Поширення OLED-смартфонів відродило темну тему інтерфейсу – Google почав впроваджувати її в 2018 році. Темне оформлення інтерфейсу було стандартом ще в 2014 році за часів Android 4, а заговорили про нього вперше в 2012 році. Однак у той час майже усі смартфони використовували екрани LCD, на енергоспоживання яких виведене зображення не має жодного впливу. Тому у Android 5 інтерфейс повернувся до більш приємного для очей світлого оформлення.

При впровадженні темної теми у Google обіцяли до 14% економії заряду батареї при яскравості екрана в 50% та до 60% економії, якщо яскравість виставлена на 100%.

Дослідники з Університету Пердью проаналізували енергоефективність смартфона з темним та світлим оформленням в шести програмах Calculator, Google Calendar, Google Maps, Google News, Google Phone, YouTube. Для аналізу вони скористалися власним інструментом Per-Frame OLED Power Profiler (PFOP).

Експеримент проводився на Pixel 2, Pixel 4, Pixel 5, Moto Z3.

Активація автоматичного рівня яскравості виставляє в приміщенні яскравість на рівні 30-40%. Вмикання темної теми оформлення при яскравості 30-50% заощадило 3-9% на всіх пристроях.

Єдиною ситуацією, коли ефект від темної теми оформлення суттєвий, є її активація при 100% яскравості підсвічування. Однак і в цьому разі економія менше, ніж обіцяв кілька років назад Google – замість 60% економія складає від 39 до 47%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися