Топ-менеджер HTC вважає, що 5G змінить всю індустрію і форму смартфонів

Комерційні мережі 5G повинні з’явитися вже у 2019 році, у той же час мають вийти гаджети для них

Одна із засновників і голова ради директорів компанії HTC Шер Вонг поділилася своїм баченням майбутнього мобільної індустрії. Свою думку вона висловила на власній сторінці в соціальній мережі Instagram.

На її думку, мережі п’ятого покоління радикально перетворять всю індустрію смартфонів. Вони також змінять саму форму та характеристики мобільних пристроїв. «Смартфони можуть стати абсолютно несхожими на ці «прямокутники», які ми знаємо і любимо, – заявила Вонг. – Думаю, що вони приймуть інші форми, тому що 5G знизить потребу у високій продуктивності конкретного пристрою».

Організація 3GPP, яка відповідає за розробку стандартів мобільного зв’язку, випустила фінальну специфікацію 5G наприкінці 2017 року. Розроблений документ називається Non-Standalone 5G NR (New Radio). Він охоплює підтримку частотних діапазонів від 0,45 ГГц до 52 ГГц.

Комерційні мережі 5G повинні з’явитися вже у 2019 році, у той же час мають вийти гаджети для них. Аналітики компанії Ovum прогнозують, що до 2022 року у світі нараховуватиметься 400 млн користувачів 5G. Це буде приблизно 5% від загальної кількості користувачів у світі. Більше половини з них будуть азіатами, а європейців буде 75 млн. Маркетингові оголошення почнуть з’являтися у 2019 році, але справжні події почнуть розгортатися у 2021 році, проникнення на ринок – до 2022 року

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я