Неділя, 3 Березня, 2024

Trans-Siberian Railway Simulator: Сибір, вовки і горілка

Польська студія PlayWay прославилася тим, що створює найбільш безбашені і безглузді симулятори у світі. І цього разу розробники вирішили випустити симулятор Транссибірської магістралі, який цілком може стати одним із «шедеврів» PlayWay.

У першому трейлері до Trans-Siberian Railway Simulator творці показали досить… незвичайний Сибір. Це казковий край, у якому машиніст звичайного радянського локомотива повинен вміти ремонтувати все обладнання в поїзді, відбиватися бензопилою від вовків і лосів і паралельно стежити, щоб контрабанда з вагона не випала. Ну а якщо стане нудно, можна «біленької», так би мовити, в топку залити.

Утім, у незвичайний сеттинг PlayWay обіцяє зашити повністю автономну екосистему, крафт, ремонт і поліпшення, динамічну погоду, зміну часу доби і навіть інтерактивне оточення. Вести локомотив на п’яну голову можна тижнями безперервно – симулятор «нескінченний».

Дату релізу поки не оглосили, але гра повинна вийти найближчим часом.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися