Троянець BabaYaga видаляє віруси та лікує веб-сайти

BabaYaga націлена на веб-ресурси під управлінням системи WordPress. Остання є найпопулярнішою оболонкою для веб-сайтів у світі, і її використовують як невеликі блоги, так і багатофункціональні інтернет-портали. Під управлінням Wordpress працює близько 26% інтернет-сайтів, серед яких sonymusic.com, nytco.com, group.renault.com, thewaltdisneycompany.com, toyota.com.br та офіційний сайт Швеції sweden.se. При цьому BabaYaga здатна також заражати сайти на базі Joomla, Drupal та на основі PHP.

Антивірусні експерти компанії Defiant попередили, що в інтернеті шириться новий троянець під назвою BabaYaga. Він був би малоцікавим шкідником, але цю програму створили так, щоб вона дбала про заражені веб-ресурси. BabaYaga активно бореться з іншими вірусами на сайтах, встановлює патчі та намагається вилікувати їх.BabaYaga

BabaYaga націлена на веб-ресурси під управлінням системи WordPress. Остання є найпопулярнішою оболонкою для веб-сайтів у світі, і її використовують як невеликі блоги, так і багатофункціональні інтернет-портали. Під управлінням WordPress працює близько 26% інтернет-сайтів, серед яких sonymusic.com, nytco.com, group.renault.com, thewaltdisneycompany.com, toyota.com.br та офіційний сайт Швеції sweden.se. При цьому BabaYaga здатна також заражати сайти на базі Joomla, Drupal та на основі PHP.

Троянець складається з двох частин: бекдора та спам-коду. Бекдор інфікує та підтримує працездатність зараженого сайту. Спам-код залишає спам-посилання на сторінках сайту, переходи по яких генерують зловмисникам прибуток.

Для максимального прибутку потрібно, щоб захоплений BabaYaga сайт продовжував справно працювати. Збої також привертають увагу адміністраторів веб-сайту. Тому троян BabaYaga оновлює, виправляє і відновлює WordPress. Він автоматично інсталює на захоплений сайт усі нові оновлення системи WordPress і навіть створює резервні копії на випадок невдалих оновлень. Коли потреба в таких файлах відпадає, він їх видаляє для заощадження дискового простору. Якщо на зараженому сайті виявляється якесь інше шкідливе програмне забезпечення, BabaYaga його ліквідує.

2 КОМЕНТАРІ

  1. хуйня вкид, екплоїті багато в світі є криворуких недопрограмістів теж тому дана тема в новинах хуйня мікроскопічного розміру … тут вам не пейлоад з петі а в усіх 1ц (ще одного гавно двигунця длч бухарів) продуктпх, думайте про новини а не придумуйте їх

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я