Субота, 20 Квітня, 2024

Як перенести пошту на інший сервіс

Українська влада відмовляється від російських сервісів та закликає до цього звичайних користувачів. Одна із таких онлайнових служб – електронна пошта. І ось як перенести свої листи з одного поштового сервісу на інший.

Лише нові листи

Якщо стара кореспонденція не потрібна, тоді можна отримувати на нову скриньку всі поточні надходження на адресу старої. Для цього потрібно налаштувати пересилання з однієї адреси на іншу. Подібна опція доступна в кожному поштовому сервісі: у mail.ru вона, наприклад, знаходиться в розділі «Фільтри та пересилання» в налаштуваннях.

Необхідно додати адресу, на яку стара скринька має пересилати всі нові листи.

Налаштувати пересилання може зловмисник, тому система попрохає підтвердити намір. Для цього треба ввести код з листа підтвердження, який надійде на адресу нової поштової скриньки.

У Yandex опція пересилання доступна в меню «Пошта – Всі налаштування – Правила обробки вхідної пошти – Створити правило». У поштовому сервісі Ukr.net необхідна опція знаходиться в «Налаштування – Пересилка – Додати адресу пересилання». У Meta.us пересилання знаходиться в «Налаштування – Антиспам та фільтри пошти – Новий фільтр». Користувачам пошти від Рамблер необхідно перейти в меню «Налаштування – Пересилання листів». В Outlook.com відповідні опції знаходяться в «Налаштування – Параметри – Обліковий запис – Підключені облікові записи – Переадресація – Переадресувати електронну пошту».

Повний архів

Не кожен поштовий сервіс дозволяє експортувати збережену пошту, наприклад, Mail.ru не має функції копіювання архіву листів у файл. Хоча деякі сервіси, такі як Gmail, надають відповідну опцію.

Існує також універсальний спосіб, який скопіює листи з поштової скриньки в архів на жорсткому диску. Для цього необхідно скористатися будь-якою поштовою програмою, наприклад, Outlook, який входить до пакету Microsoft Office. Його необхідно підключити до поштової скриньки по протоколу imap.

Точні налаштування можна запитати у служби підтримки поштового сервісу. Їх необхідно ввести у відповідні поля Outlook, синхронізувати поштову скриньку з локальним ПК, а потім – експортувати листи у файл.

Отриманий архів формату pst можна потім імпортувати на тих поштових сервісах, які мають відповідну функцію, наприклад, платний Gmail або Outlook.com.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Все равно пересылаемые письма будут оставаться у русни на серверах. Нужно постепенно менять регистрационные данные у адресантов.

    • Главное – перейти на новый сервис. И сделать это желательно менее болезненно

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися