Субота, 2 Грудня, 2023

Три проблеми зі здоров’ям, вирішити які допоможуть мобільні додатки

Смартфони перетворилися на зручний інструмент для турботи про своє здоров’я: близько 52% власників збирають у своїх гаджетах інформацію про своє самопочуття. Робити це допомагають понад 100 тис. додатків в магазинах iTunes і Google Play, приблизно 85% з яких призначені для поліпшення самопочуття, а 15% – для вирішення медичних питань. Такі утиліти допомагають вести записи про медичні проблеми і процедури, дієти, харчування, фітнес, рецепти на ліки, дані про лікарів і госпіталі та багато іншого. Ось добірка додатків, які допоможуть вирішити найбільш поширені питання здоров’я.

  1. Відстеження фізичної активності

Дослідження показують, що 10-20 хвилин фізичної активності на день є гарною допомогою своєму здоров’ю. Стежити за витраченим часом та пройденими кілометрами можна за допомогою фітнес-трекерів. Один із таких – програма Charity Miles – дозволяє займатися вправами та одночасно заробляти гроші на благочинність. Іншим популярним трекером є Runtastic.

  1. Облік калорій

Сидячий стиль життя в офісі змушує контролювати кількість спожитих та витрачених калорій. Вести їхній облік допоможуть відповідні програми, які працюють за одним алгоритмом: потрібно вказувати з’їдену їжу, її кількість і виконані вправи. Ця інформація дозволить розрахувати витрачені калорії. Деякі такі програми також пропонують дієти і тренування. Із найбільш популярних можна відзначити YAZIO, «Лічильник Калорій».

  1. Рання діагностика раку шкіри

Меланома – найбільш поширений вид раку, який з’являється в 1 із 38 білошкірої людини. Якщо його діагностувати на ранніх стадіях, шанси вижити становлять 98%. Але варто його не помітити спочатку, і ймовірність опускається нижче 20%. Відстежувати підозрілі зміни на шкірі можна за допомогою утиліти SkinVision. Автори кажуть, що їхні алгоритми клінічно перевірені, завдяки чому програма сама дає попередній висновок. За 6 років існування утиліти 27 000 користувачів вчасно помітили у себе меланому завдяки їй.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися