Середа, 24 Липня, 2024

Ця світлодіодна маска приховує ваше обличчя за моторошною піксельною посмішкою

Сьогодні навіть пройтися вулицею міста неможливо, щоб не потрапити в об’єктиви десятків камер спостереження. Відстежуючи ваше обличчя можна легко встановити хто ви та чим займаєтеся. Маска за 129 доларів Qudi Mask 2 збереже вашу конфіденційність, але дозволить вам експресивно спілкуватися з іншими, не розкриваючи свою особу. Утім, варто відзначити, що дедалі більше країн законодавчо забороняють носити маски та закривати обличчя.

Qudi Mask 2 може дозволити шукачам конфіденційності, які все ще хочуть бути соціальними, отримати свій торт і з’їсти його. Це цифровий аватар, який можна носити, який ховає справжнє обличчя користувача за світлодіодним дисплеєм і може автоматично викликати кілька емоційних — але чомусь також емоційно порожніх — виразів за допомогою відстеження голови та мікрофона.

Світлодіодні маски для обличчя — не нова ідея — ви, напевно, бачили підлітків, які бігали з ними на Хеллоуїн, — але Qudi Mask 2 не просто переглядає попередньо завантажену колекцію піксельних облич і барвистих анімацій. Його обличчя можуть автоматично змінювати свій вираз, реагуючи на те, що робить власник. Звук їхнього голосу змусить анімований рот рухатися в режимі реального часу, щоб здавалося, що він розмовляє, у той час як користувач, який киває, хитає або нахиляє голову, викличе «так», «ні» або збентежене вираз обличчя разом із піднятою бровою.

Простого кивка, похитування або нахилу голови зазвичай достатньо, щоб передати ці вирази самостійно без супроводжуючого світлодіодного світлового шоу, але творці Qudi Mask 2, схоже, намагаються підняти свій продукт вище чергової імпульсивної покупки.

Планується три версії Qudi Mask 2: милий варіант Kawaii; мультяшний робот; і один під назвою XX’s із абстрактними гліфами для очей. Основна сітка зі змінними кольорами світлодіодів може легко повторити всі три ці конструкції, але використання того, що здається сегментованими дисплеями, схожими на цифрові годинники минулих років, змусить споживачів зробити вибір.

Qudi Mask 2 працює всього три години на повній зарядці.

Як і для більшості дорогих гаджетів, для Qudi Mask 2 також будуть доступні чохли, але вони не стільки про захист маски, скільки про зміну зовнішнього вигляду користувача.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися