Twitter почав додавати трендові записи у стрічку для стеження за подіями

Експерти кажуть, що основою для нової функції стала запущена в жовтні 2017 року опція «Відбувається зараз».

Twitter оголосив про запуск функції, яка має допомогти відстежувати трендові історії. Одним із перших таких матеріалів стала смерть Стівена Гокінга. Відповідні записи користувачі бачили у своїх новинних стрічках.

«Люди заходять у Twitter, щоб подивитися та обговорити те, що відбувається, – говорить віце-президент цього сервісу Кіт Колман. – Ми працюємо над способами полегшення кожному пошук важливих новин та супутніх розмов, щоб вони залишалися інформованими у цікавих для них темах».

Поки що матеріали у стрічці новин користувачів розміщують співробітники сервісу. Вони відбирають їх зі списку, який формують алгоритми самого Twitter під час різних масштабних подій. Але у Twitter кажуть, що з часом процес повністю автоматизують.

Експерти кажуть, що основою для нової функції стала запущена в жовтні 2017 року опція «Відбувається зараз». Вона групує твіти про одні й ті ж новини. Зазвичай її використовували для висвітлення спортивних подій. У 2015 році Twitter також пробував виділену вкладку для новин, але вона існувала недовго.