Субота, 9 Грудня, 2023

Twitter став платним відеохостингом: можна завантажувати відео тривалістю 60 хвилин

Twitter оголосив, що його платні користувачі тепер можуть завантажувати 60-хвилинні відео. Ці ролики можуть бути з роздільною здатністю 1080p і повинні мати розмір файлу до 2 ГБ. Така можливість доступна при завантаженні з ПК, на iOS або Android все ще діють попередні ліміти.

До нововведення користувачі платних акаунтів Twitter Blue могли завантажувати 10-хвилинні відео на платформу з роздільною здатністю 1080p з обмеженням на розмір файлу 512 МБ.

Twitter заявив, що розгляне можливість зміни якості відео для розповсюдження.

Дозволяючи довші завантаження відео, Twitter також зіткнеться з проблемою боротьби з піратством. Користувачі можуть публікувати фільми або цілі епізоди телевізійних шоу. Минулого місяця, коли система захисту авторських прав Twitter ненадовго перестала працювати, користувачі завантажували цілі фільми меншими частинами.

Також є питання щодо монетизації цих відео. YouTube показує кілька рекламних оголошень у довших відео, але наразі незрозуміло, чи планує Twitter зробити щось подібне.

Окрім збільшення ліміту завантаження відео, передплатники також отримають пріоритет у відповідях. У компанії заявили, що користувачі «віддадуть невелику перевагу відповідям із підтверджених облікових записів Blue перед іншими відповідями».

Це означає, що юзери бачитимуть відповіді платних облікових записів перед відповідями від звичайних користувачів. Twitter не описує, як він може поводитися з людьми, які платять за тролінг або спам іншим користувачам, отримуючи перевагу у відповідях.

Twitter під керівництвом Маска перезапустив платні акаунти Twitter Blue на початку цього місяця після катастрофічного першого запуску в листопаді. Тепер компанія бере 11 доларів на місяць з користувачів iOS, щоб компенсувати комісію App Store, і 8 доларів на місяць з людей, які підписалися через інтернет.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися