Неділя, 14 Квітня, 2024

Twitter тестує автоматичний переклад твітів

Соцмережа Twitter оголосила про початок тестування нової функції, що збільшує доступність контенту. Це автоматичний переклад твітів, який дозволить користувачам читати записи невідомими їм мовами.

Нині користувачі, у яких в Twitter встановлена основною англійська мова, можуть виконати переклад вручну, натиснувши відповідну кнопку. Проте тепер користувачам у Бразилії соцмережа буде автоматично перекладати написані англійською твіти на бразильську португальську.

Представники Twitter кажуть, що частина тестової групи зможе побачити допис оригінальною мовою, натиснувши відповідну кнопку. Для іншої частини оригінал та переклад будуть відображатися одночасно.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Для перекладу використовуються сервіси Google та Microsoft. У перекладеному твіті буде позначка, який саме сервіс використовувався.

Деяким користувачам, які потрапили в тестову групу, не сподобалася нова можливість. Машинний переклад не завжди якісний, а автоматичний переклад означає, що користувачі відразу бачать його.

Улітку 2020 року відбувся найбільший в історії злам Twitter. Його організував 17-річний хлопець, щоб заробити грошей. При цьому він скомпрометував акаунти Білла Гейтса, Джеффа Безоса, Барака Обами, Ілона Маска та кількох інших знаменитостей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися