Неділя, 25 Лютого, 2024

Twitter вводить плату за читання твітів, але не всіх

Twitter анонсував платне читання деяких записів блогерів, назвавши їх «суперфолловерами» (Super Follows). Вартість передплати становить $5 на місяць. Однак поки невідомо, чи це ціна пакета на повний доступ, чи вартість підписки на одного блогера.

Опція Super Follows націлена на тих, хто хоче заробляти на своїх публікаціях у Twitter. Вони можуть створювати закриті записи, доступ до яких будуть продавати. Також користувачі цієї передплати зможуть підключатися до закритих груп.

У Twitter поки не називають конкретної дати впровадження Super Follows. Про плани з її запуску представники Twitter розповіли в рамках розмови зі своїми інвесторами.

Twitter був заснований у березні 2006 році і в січні 2021 року був третьою найпопулярнішою у світі соцмережею після Facebook і Pinterest, за даними StatCounter. За кількістю активних юзерів, інформацію про яких навела Statista, ця соцмережа посідала 16 місце, поступаючись Facebook, WhatsApp, Telegram, WeChat та іншим. За підсумком останнього кварталу 2020 року виручка Twitter склала $1,29 млрд.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися