У 2014 до інтернету приєдналося США

За останній рік Всесвітня мережа зростала стрімкими темпами: до неї у 2014 році приєдналося стільки ж користувачів, скільки проживає у США. А загалом до неї мають доступ близько 3 млрд осіб – такі дані опублікувала ООН в своєму дослідженні.

Середній вік виходу в інтернет нових користувачів

Дещо гірше виглядає використання інтернету в глобальному масштабі, стверджує дослідження Організації економічного співробітництва та розвитку. Наприклад, близько 90% дорослого населення Люксембургу, Нідерландів, Данії, Фінляндії, Ісландії, Норвегії, Швеції та Швейцарії використовують інтернет. Однак менше 60% користуються ним у Греції, Італії, Мексиці й Туреччині. Експерти пояснюють це впливом рівня освіти та доходу.

Проникнення фіксованого широкосмугового інтернету в країнах СНД за 2013 та 2012 роки

Особливо активно використовує інтернет молодь віком 16-24 років – це роблять близько 95% з них, до того ж більшість – щоденно. У таких країнах, як Нідерланди, Естонія та інші північні держави Європи, близько 80% молоді вийшли в онлайн до того, як їм виповнилося 10 років. А у Греції та Словаччині 30% молоді з онлайном познайомилися після десяти років.

Індекс розвитку ІТ в країнах СНД. Для порівняння блакитною лінією позначено рівень розвинених країн, а червоною – всього світу.

У Данії, Ісландії, Люксембурзі та Швеції інтернетом активно користується не лише молодь. Близько 75% людей віком від 55 до 74 років також робить це регулярно. У Мексиці та Туреччині, наприклад, в онлайн виходять менше 10% пенсіонерів.