Середа, 19 Червня, 2024

Як перевірити сертифікацію смартфона для роботи з Google Play

Близько року тому з’явилася перша інформація, що Google планує блокувати деякі смартфони на Android. Нещодавно компанія почала відключати такі несертифіковані апарати від свого магазину Google Play. Тому для покупців гаджетів на Android сертифікація стає важливою, і вони мають змогу пересвідчитися в її наявності.

Ось як про це дізнатися: на сторінці Google Play Help пошуковий гігант виклав документ Google Play Supported Devices у форматах PDF та CSV. Це список обсягом понад 600 сторінок, в якому зібрані всі смартфони Android із пройденою сертифікацією, тож вам потрібно знайти в ньому модель необхідного вам гаджета. На цій же сторінці є посилання на перелік сертифікованих пристроїв на базі Chrome OS.

Якщо ви вже тримаєте гаджет в руках, тоді сертифікацію можна перевірити безпосередньо на ньому. Для цього відкрийте додаток Google Play та перейдіть у розділ «Про цю програму». В ньому повинна стояти позначка «Сертифіковано». На коробці гаджета повинен бути відповідний логотип: на сторінці Google Play Help пошуковий гігант виклав документ Google Play Supported Devices

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися