Понеділок, 15 Липня, 2024

У Google Фото закінчився безліміт: безкоштовно лише 15 ГБ

Відсьогодні власники Android уже не зможуть робити тисячі фотографій та усі їх вивантажувати на сервери сервісу Google Фото. Пошуковий гігант припинив багаторічну практику, коли вивантажені зі смартфона фотографії не враховувалися в загальний ліміт дискового простору. «Шара» залишилася лише для власників смартфонів Pixel.

Тепер враховуються будь-які дані, а безкоштовний акаунт пропонує лише 15 ГБ у Google Drive. Якщо потрібно більше дискового простору, тоді потрібно оформити підписку на сервіс Google One. Він надає 100 ГБ по ціні $2 щомісяця. Максимальний обсяг може становити 2 ТБ вартістю $10 щомісяця.

Усі завантажені до 1 червня фотографії можна залишити – вони не враховуватимуться в новий ліміт. Тим же, хто продовжить завантажувати знімки, Google запропонував вбудований інструмент пошуку розмитих фотографій та скриншотів – такий контент часто не має цінності, але займає дисковий простір.

У Google оцінюють, що приблизно 80% користувачів Google Photo не відчують введення ліміту приблизно протягом трьох років. Однак при цьому не враховується, що безкоштовний простір у Drive може бути зайнятий документами, електронною поштою та іншим контентом.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися