П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У Китаї визнали комп’ютерні ігри професією

Останнім часом Китай страждає від масової ігрової залежності – за офіційною статистикою, близько 24 мільйонів осіб. Уряд цієї країни намагається вирішити проблему у незвичний спосіб – визнати комп’ютерні ігри професією. Ще одна назва цього заняття – професійний ігровий оператор.

Новий крок має сприяти відродженню ігрової індустрії в країні. Адже в Китаї навіть заборонили випускати нові ігри протягом дев’яти місяців. Заборону зняли в грудні минулого року, коли дозволили запуск ігор, але для цього їхні розробники повинні були отримувати дозвіл місцевого регулятора.

Китайське управління професійними навичками оприлюднило 25 січня оновлений перелік, в якому перераховуються нові види посад та робіт. Окрім звичних професій у сфері штучного інтелекту (AI) та інтернету речей (IoT) до списку додалися інженери хмарних обчислень, аналітики великих даних і професійні геймери. Влаштуватися одним з таких фахівців можна буде починаючи з 31 січня 2019 року.

Потенційні професійні геймери, або кіберспортсмени, будуть брати участь в ігрових змаганнях, працюватимуть партнерами з навчання, надаватимуть аналіз даних для індустрії та розробляти нові ігри. Вони також займатимуться маркетингом нових та наявних ігор.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися