Понеділок, 11 Грудня, 2023

Уже скоро смартфони матимуть по чотири камери

Поки одні аналітики прогнозують, чи отримає майбутній флагман Samsung Galaxy S10 три фотокамери, інші говорять, що вже скоро в телефонах варто очікувати чотири фотомодулі. Експерти фотолабораторії DxOMark говорять, що це лише питання часу, причому не дуже віддаленого.камери

Ресурс DxOMark відомий тим, що оцінює камери смартфонів, дозволяючи звичайним користувачам порівнювати фотомодулі за виставленими балами. Наприклад, кілька місяців тому вони випустили узагальнюючу статтю, в якій показали прогрес у фотокамерах телефонів.

Днями віце-президент DXOMark з маркетингу Тіколас Тачард заявив, що на ринку смартфонів варто очікувати появи девайсів з камерами, які будуть оснащені чотирма модулями. За його словами, це лише питання часу, причому досить близького – за рік-два. Збільшення кількості сенсорів у камерах смартфонів відбудеться через невеликі розміри мобільників. Декілька камер дозволяють пом’якшити неможливість установлення одного великого фотосенсора.

Сьогодні, за вимірами DXOMark, топовими фотоможливостями оснащений смартфон Huawei P20 Pro. Він має потрійну основну камеру. Таку ж конфігурацію камер отримає майбутній флагман Samsung Galaxy S10, який з їхньою допомогою зможе робити стереофотографії. За чутками, наступного року подібний смартфон також може випустити Apple.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися