Неділя, 19 Травня, 2024

В iPhone 12 обіцяють батарею нового типу на 6000 мА·год

Цьогорічні смартфони iPhone 11 отримали рекордну в історії цих апаратів батарею, але вона все одно невелика на фоні девайсів інших виробників. Однак це може змінитися наступного року. З’явилася інформація, що в iPhone 12 обіцяють батарею нового типу ємністю 6000 мА·год.

Інсайдер Хасан Каймак опублікував першу інформацію про майбутні смартфони Apple. За його відомостями, майбутні iPhone 12 отримають процесор Apple A14. Його доповнять 8 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті. Але найцікавішим буде акумулятор – він буде графеновим.

Перші відомості про такий тип батарей з’явилися у 2017 році, коли Samsung заявила про їхню розробку. Ємність такого типу акумуляторів на 45% більша за популярні нині літій-іонні та літій-полімерні. Також графенова батарея заряджатиметься вп’ятеро швидше, завдяки чому повне заряджання триватиме не більше 15 хвилин. Рекорд навних мобільників з літієвими батареями – близько 30 хвилин на повне заряджання.

Візуально майбутні iPhone 12 мало чим відрізняються від iPhone 11. Помітною зміною є лише додавання до основної камери на три об’єктиви ще одного модуля – часопролітної камери ToF. Також майбутній смартфон може позбутися вже фірмової моноброви й отримати нормальний екран без вирізів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися