«Професіонали майбутнього-2015»: фінал близько

Команди одинадцяти провідних університетів України завершують роботу на своїми проектами і вже скоро подадуть їх на розсуд журі. Це буде фінальний етап конкурсу «Професіонали майбутнього», який «МТС Україна» проведе 25 травня.

Учасники «Професіоналів майбутнього» представляють свої проекти

Обрана цього року тема  «Впровадження технології IP-over-DWDM на опорній транспортній мережі IP/MPLS» пропонує створити рішення, яке підвищить економічну ефективність операторів мобільного зв’язку. Адже технологія IP-над-DWDM знижує енергоспоживання, експлуатаційні та капітальні витрати, а також спрощує архітектуру мережі. Детальний список команд можна переглянути тут.

Конкурсний етап тривав до 18 травня 2015 року, а у фіналі змагання відбудеться публічний захист наукових робіт перед компетентною комісією, що складається з представників вищих навчальних закладів і фахівців телекомунікаційної галузі. Вона оцінить наукові розробки команд, виходячи з інноваційності, практичного значення, логіки й архітектури проектування, швидкості реалізації; також будуть враховуватися презентаційні навички. Переможців визначать за сумою голосів.

Партнерами «Професіоналів майбутнього-2015» стали компанії Huawei і «БАНК «ЮНІСОН», які заснували спеціальні номінації в рамках конкурсу. Представник Huawei особисто нагородить гаджетами Huawei ту команду, яка представить «Найбільш інноваційне рішення». «БАНК «ЮНІСОН» нагородить за «Краще фінансове рішення» команду, яка покаже найбільш вдалі розрахунки фінансової складової проекту.