«Великоднє яйце» в Google Pixel 3 та Pixel 3 XL виявилося корисним додатком

«Великодні яйця» в Android з кожною версією ОС стають усе складнішими. Вони починалися в Gingerbread (Android 2.3) з малюнка, на якому зображено робота Android в оточенні зомбі-пряника і зомбі, які розмовляють по телефону

Google відома своєю традицією розміщення різноманітних сюрпризів у своїх програмах – так званих «великодніх яєць». В Android вони також були присутні починаючи з найперших версій. Однак раніше це були цікаві забавки, а нині – ще й корисний додаток.

Користувачі смартфонів Google Pixel 3 та Pixel 3 XL з’ясували, що, зайшовши в меню налаштувань, відкривши розділ «Про телефон» і кілька разів тапнувши по версії прошивки, можна запустити додаток для малювання. Саме ця програма є «великоднім яйцем».

Графічний «великодній» редактор пропонує базові інструменти: доступно кілька кольорів, зміна розміру пензля, копіювання кольорів. Додаток також симулює чутливість до сили натиснення.

«Великодні яйця» в Android з кожною версією ОС стають усе складнішими. Вони починалися в Gingerbread (Android 2.3) з малюнка, на якому зображено робота Android в оточенні зомбі-пряника і зомбі, які розмовляють по телефону. У Honeycomb (Android 3.0) при активації сюрпризу вилітала бджола. «Великоднє яйце» в Ice Cream Sandwich (Android 4.0) являло собою рій роботів Android, який літає по екрану. Jelly Bean (Android 4.1 – 4.3) дивував жувальною цукеркою та міні-грою. У KitKat (Android 4.4) також відкривалася проста гра. У Lollipop (Android 5.0 – 5.1) забавка була в льодянику, який міняв колір, а при довгому натисканні відкривався аналог відомої гри Flappy Bird. У Marshmallow (Android 6.0) також був варіант Flappy Bird. У Nougat (Android 7.0) гравцеві потрібно було пестити кошеня, а в Android 8  – шукати восьминога.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я