Понеділок, 20 Травня, 2024

Від реклами не заховатися навіть у віртуальній реальності, обіцяє Google

Єдине місце, де сьогодні можна заховатися від комерційних оголошень, – це віртуальна реальність. Однак такою вона буде не довго – підрозділ Google Area 120 експериментує з новими форматами реклами, які розроблені з урахуванням віртуальної реальності. Фахівці вже показали концепти таких віртуальних банерів.

реклами

Перший варіант віртуальної реклами виглядає як куб, який розгортається у великий банер. У тестовому прикладі це відео на YouTube з рекламою додатка. Розгорнути куб можна, якщо доторкнутися до нього або безперервно дивитися на нього кілька секунд. Перед очима з’явиться кнопка завантаження програми. За кілька секунд після завершення показу реклама повторно згорнеться в куб.

Новий формат Area 120 тестує на віртуальних окулярах Google Cardboard таDaydream VR. Окрім цього, перевірку реклама проходить на гаджеті Samsung’s Gear VR. Фахівці також закликають розробників утиліт для віртуальної реальності підписатися на ранній бета-тест.

Сама віртуальна реальність також розвивається – нещодавно представник AMD Марк Пейпермастер поділився перспективами розвитку цього сектора. На думку керівництва AMD, апаратне забезпечення буде розвиватися таким чином, що спочатку забезпечить фотографічний рівень деталізації в додатках віртуальної реальності. Для цього буде потрібна швидкодія не менше десятків і сотень терафлопс. А щоб досягти рівня реальності, роздільну здатність доведеться збільшити в 64 рази відносно HD-відео. Для цього швидкодія апаратної бази повинна вирости до тисячі терафлопс. Тоді, як гадають представники AMD, віртуальна реальність буде дарувати відчуття присутності в реальному житті.

AMD вважає, що в майбутньому пристрої віртуальної реальності будуть настільки ж поширеними, як і смартфони. Тобто будуть продаватися мільярдними тиражами на рік.

Починаючи з 2012 року інвестори вклали в сегмент віртуальної реальності $8,83 млрд, за даними SuperData. У Strategy Analytics оцінили, що у 2016 році виручка від VR за підсумками року склала $895 млн. Дослідницька компанія Gartner підрахувала, що продажі пристроїв віртуальної і доповненої реальності склали минулого року 1,4 млн штук, тобто в 10 разів більше, ніж у 2015 році. Аналітики з SuperData Research порахували, що світові продажі у сфері віртуальної реальності (як обладнання, так і ПЗ) у 2016 році склали $2,86 млрд.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися