Четвер, 25 Липня, 2024

Відмовлятися від VPN та клястися на Корані: так підключають до інтернету в Туркменістані

Влада Туркменістану почала вимагати громадян клястися, що вони не будуть обходити державну цензуру в інтернеті. Тим, хто відмовляється присягнути на Корані у відмові від використання VPN, не підключають інтернет, передає «Радіо Азатлик». Жителі кажуть, що в країні без VPN ніякі сайти не відкриваються.

В Туркменістані тривалий час обмежується доступ до інтернету. В країні заблоковані сторінки соціальних мереж, такі як Facebook, Twitter, YouTube та інші.

Сайти VPN сервісів також заблоковані в цій державі. Але досі не було відомих випадків, коли влада змушувала громадян клястися на будь-яких релігійних книгах про те, що вони не будуть користуватися VPN сервісами.

Туркменістан залишається на нижчих позиціях рейтингів зі свободи інтернету серед країн світу згідно звіту видання Comparitech. Його розмістили поряд з такими країнами як Білорусь, Іран, Китай, Північна Корея, Сирія.

Видання top10vpn.com повідомляє, що послуги VPN законодавчо заборонені тільки в чотирьох країнах світу: Білорусії, Іраку, Північній Кореї і Туркменістані.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися