Неділя, 19 Травня, 2024

Військові визнали iPhone небезпечним – у Південній Кореї

Одна з армій заборонила використання iPhone з міркувань безпеки. Але при цьому Android, який, згідно зі звітами, пересилає значно більше інформації, залишився дозволеним. Проте військовослужбовці південнокорейської армії, яка саме ввела цю заборону, здебільшого не помітять її. ось, чому iPhone виявився проблемою для військових, а Android – ні, і ось, чому багато скарг на заборону не слід очікувати.

Повідомляється, що заборона почалася в штабі ВПС країни. У звіті стверджується, що заборона поширюється на всі пристрої, які підтримують запис голосу, і забороняють стороннім додаткам блокувати це — зокрема iPhone.

Заборона південнокорейських військових має не стільки спільного з безпекою, скільки пов’язана з погано розробленим пакетом керування мобільними пристроями в поєднанні з націоналізмом.

«Неминуче блокувати будь-який вид запису голосу, не лише формальне спілкування, включаючи зустрічі, офісні розмови, ділові оголошення та скарги та консультації з громадськістю, а й неформальне спілкування, таке як приватні телефонні дзвінки (у військових будівлях)», — йдеться в документі, що розповсюджується військовими.

Відповідно до джерел, знайомих із ситуацією, цитованих у звіті, iPhone прямо заборонено. Кажуть, що він також охоплює такі носимі пристрої, як Apple Watch.  Пристрої на базі Android, такі як Samsung, звільнені від заборони.

Крім потенційного фаворитизму для домашніх пристроїв, незрозуміло, чому уряд Південної Кореї вважає, що програми сторонніх розробників на iPhone не можуть заблокувати запис голосу. У звіті йдеться, що камеру можна заблокувати за допомогою керування мобільним пристроєм, але є також способи запобігти аудіозапису.

Здається, проблема полягає в тому, що програма для керування мобільними пристроями Південнокорейської національної оборони Mobile Security не може заблокувати використання мікрофона. Цей конкретний MDM був розгорнутий у 2013 році, а в 2021 році його почали використовувати всі військові.

У звіті йдеться про скарги користувачів на програмне забезпечення та непослідовні обмеження залежно від марки, моделі та операційної системи. Військовий чиновник у розмові зі ЗМІ сказав, що недоліки Android будуть усунені в оновленні програмного забезпечення.

Обмеження використання смартфонів у захищених закладах є звичайним явищем, але повна заборона – ні

Крім очевидно несправного південнокорейського військового MDM, є очевидні причини не мати під рукою пристрою, який може спілкуватися із зовнішнім світом, коли безпека є першорядною.

Це не рідкість, коли в захищених об’єктах є певні обмеження щодо інтелектуальних пристроїв, причому вимоги зростають пропорційно до потреб безпеки.

Потенційна заборона iPhone у Південній Кореї на всі військові будівлі та персонал є надзвичайною. Це говорить про більшу проблему з навчанням безпеки, відповідності та контролю доступу. Також є натяк на націоналізм, оскільки пристрої Samsung явно дозволені.

Сім із 10 військовослужбовців Південної Кореї є користувачами Samsung. Отже, заборона може на практиці бути здебільшого символічною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися