Власникам відеокарт Nvidia доведеться полишити Windows 7 та 8, щоб отримувати свіжі драйвери

Свій крок Nvidia пояснили тим, що попередні версії ОС Microsoft вже не актуальні для більшості юзерів її продукції

Виробник відеокарт Nvidia припиняє підтримку операційних систем Windows 7, Windows 8 та Windows 8.1. Останній випуск драйверів відеокарт цієї марки для вказаних операційних систем з’явиться до жовтня поточного року. Після цієї дати Nvidia випускатиме драйвери ексклюзивно для Windows 10.

Nvidia продовжить надавати для Windows 7, Windows 8 та Windows 8.1 лише критичні оновлення безпеки. Підтримка в такому обсязі для цих ОС триватиме до вересня 2024 року.

Свій крок Nvidia пояснили тим, що попередні версії ОС Microsoft вже не актуальні для більшості юзерів її продукції. «Переважна більшість наших користувачів GeForce перейшла на операційну систему Windows 10, – йдеться в офіціному прес-релізі. – Щоб забезпечити власникам GeForce найкращу безпеку, підтримку та функціональність, Nvidia відтепер сфокусується на операційній системі Windows 10».

Останній драйвер відеокарт Nvidia з підтримкою Windows 7, Windows 8 та Windows 8.1 вийде 31 серпня. А вже 4 жовтня має з’явитися перший випуск драйверів ексклюзивно для Windows 10.

Microsoft вже припинила підтримку Windows 7 та Windows 8, а також основну підтримку Windows 8.1, а її розширена підтримка завершиться у січні 2023 року.

За даними Microsoft, у світі сьогодні працює 1,3 млрд пристроїв під управлінням Windows 10. Однак Windows 7 все ще залишається популярною, свідчить статистика Statcounter. Ця версія ОС складає 15% усіх версій Windows, що використовуються сьогодні. Windows 10 домінує в популярному ігровому сервісі Steam, де її частка складає 93%, тоді як частка Windows 7 становить близько 2%.

Найближчими тижнями Microsoft має провести презентацію, про яку вона інтригує найбільшими змінами Windows за багато років. Існують чутки, що компанія може навіть відмовитися від Windows 10 та презентувати Windows 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я