Неділя, 16 Червня, 2024

Microsoft зробить мем про холодильник реальністю та випустить найпотужніший міні-рефрижиратор Xbox Series X Mini Fridge

Користувачі допомогли Microsoft перемогти в Twitter-конкурсі і тому вона дотримається своєї обіцянки. Компанія перетворить гаджет, який існував лише у вигляді мема, на реальний продукт, котрий можна буде купити вже цього святкового сезону. Це міні-холодильник Xbox Series X, який в компанії назвали найпотужнішим міні-холодильником у світі.

Про випуск такого девайсу представники Microsoft оголосили наприкінці виступу на ігровій конференції E3 2021. Сам мем із холодильником у вигляді Xbox Series X з’явився в майже одночасно з презентацією цієї приставки десь у грудні 2019 року. У вертикальній позиції ця консоль нагадує невеликий холодильник, а лоток її приводу оптичних дисків схожий на ручку його двері. Microsoft сама взяла участь в популяризації цього мема, опублікувавши фото консолі з холодильником поруч.

Міні-холодильник під назвою Xbox mini fridge отримає логотип Xbox в одному з кутів та написом “Xbox Velocity Cooling Architecture”, що перекладається як швидкісна охолоджувальна архітектура Xbox. Ємність внутрішнього простору цього приладу розрахована приблизно на 10 банок напоїв. Вартість поки невідома.

У конкурсі Twitter на звання найкращого бренду в рамках цієї соцмережі в фіналі опинилися Xbox та Skittles. Обом необхідно було якось переконати юзерів голосувати саме за нього і для просування Xbox генеральний менеджер підрозділу Xbox Games Marketing у Microsoft Аарон Грінберг пообіцяв, що в разі перемоги запустить цього ж року холодильник Xbox Series X mini fridges у виробництво.

Skittles, зі свого боку, також намагалася зацікавити користувачів, пообіцявши їм повернення цукерок зі смаком лайму.

За підсумками конкурсу в ньому прийняло участь 341 731 користувачів. Голоси розділилися майже порівну, але у Xbox набралося 50,5% фанатів, тоді як у Skittles – 49,5%.

Після перемоги Грінберг повідомив, що Microsoft дотримається обіцянки та випустить міні-холодильник. Перший із випущених холодильників буде заповнений іграми та його передадуть до Skittles.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися