Неділя, 26 Травня, 2024

Як на Windows 10 запускати програму автоматично при старті комп’ютера

Додатки для моніторингу, комунікації, а також інші програми, з якими ви часто працюєте, може бути зручно налаштувати на автоматичний запуск при старті Windows. Деякі програми пропонують налаштування автоматичного запуску, однак у них не завжди може вистачати прав його реалізувати. Ось як гарантовано автоматично запускати програму при старті комп’ютера.

В меню «Пуск» знайдіть розділ «Засоби адміністрування» та відшукайте в ньому іконку «Планувальник завдань». Цей інструмент також можна знайти в «Панелі управління».

В планувальнику натисніть «Створити просту задачу» та введіть її ім’я. На вкладці «Загальні» вкажіть користувача, від імені якого виконуватиметься задача чи задайте їй найвищі права виконання.

На наступному екрані «Тригери» вкажіть тип спрацювання цієї задачі – при вході в Windows.

Далі оберіть дію, яка має виконуватися при спрацюванні – запуск програми. Натисніть кнопку «Огляд» та відшукайте виконавчий exe?файл програми, яку необхідно додати в автозапуск.

Налаштуйте додаткові умови спрацювання задачі на вкладках «Умови» та «Параметри». Наприклад, можна зупинити виконання задачі, якщо комп’ютер переходить на живлення від батареї.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися