Середа, 28 Лютого, 2024

Microsoft патентує смартфон зі складаним екраном

Уже понад чотири роки ходять чутки про смартфон Surface Phone, над яким начебто працює Microsoft. Нещодавно зареєстрований компанією патент може вказувати на інноваційну форму цього майже міфічного пристрою, розповідає phonearena. Утім, як і у випадку з багатьма іншими патентами, ця ідея може залишитися нереалізованою.

mspatent04

У патенті подано опис гібриду смартфона та планшету з екраном, що складається. Гнучкий дисплей дозволяє складати гаджет навпіл. У патенті також зазначені моделі, які складаються з трьох частин, з’єднаних шарнірами. При цьому дисплей є одним цілим і може згинатися в обох напрямках.

mspatent03

Інформація про подібні патенти від інших виробників з’являлася і раніше. У листопаді минулого року Apple подала в патентне відомство США (U.S. Patent and Trademark Office, USPTO) документи, які описують схожий мобільний пристрій. Смартфони Samsung Galaxy X1 і Galaxy X1 Plus зі складаними дисплеями, якщо вірити чуткам, уже тестуються в Китаї, однак реальних продуктів на ринку поки що немає.

mspatent02

Раніше Microsoft заявила, що не збирається відмовлятися від освоєння ринку смартфонів, а також пообіцяла запропонувати користувачам щось унікальне. Surface Phone у такому формфакторі з адекватною ціною міг би стати дійсно цікавою пропозицією.

mspatent05

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися