Четвер, 30 Листопада, 2023

Volvo: робомобілі не повинні виглядати, як машини клоунів

На думку дизайнерів шведського автовиробника Volvo, вигляд самокерованих автомобілів не буде мати нічого спільного з робомобілями Google. Останні вже кілька місяців проходять тестування на дорогах.

Щоб продемонструвати свої слова, на автосалоні Los Angeles Auto Show компанія Volvo продемонструвала свою концепцію інтер’єру самокерованого автомобіля. Вона надає водієві максимум комфорту, коли він не управляє транспортним засобом.

Концепт одержав назву Concept 26 – приблизно 26 хвилин у середньому проводить водій у дорозі на роботу, вважає виробник. Вимушені витрачати багато часу в дорозі, користувачі намагаються встигнути в цей час зробити щось ще, наприклад, переглянути електронну пошту або навіть поголитися.

«Це один із аргументів на користь самокерованих автомобілів – у бажанні зробити більше в машині», – підкреслює представник Volvo Єспер Андреассон.

Після того як автомобіль починає рух, сидіння водія відсувається від рульового колеса. Це забезпечує зручніший перегляд 25-дюймового телевізора, який висувається з передньої панелі навпроти місця пасажира. Одночасно з дверей з боку водія висувається стіл-підставка. У випадку, якщо користувач вирішив відпочити, сидіння відкидається максимально назад, і висувається підставка для ніг.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися