Понеділок, 20 Травня, 2024

Випущено чохол, який відключає компоненти Samsung Galaxy S22 або S21

Компанія Privoro випустила чохол, який дозволяє проносити свій смартфон Samsung Galaxy S22/S21 на захищені об’єкти. У таких організаціях часто не можна проносити смартфони через можливість прихованої зйомки та копіювання даних. Чохол Privoro SafeCase дозволяє вимикати периферійні пристрої телефона.

Ця інтеграція використовує дві окремі апаратні системи, тож навіть із скомпрометованим пристроєм додаткове обладнання в SafeCase може вимкнути периферійні пристрої на смартфоні.

Аксесуар може повністю вимкнути ряд датчиків і радіоприймачів мобільника, включно з відключенням будь-якої мережі. Після активації цього чохла користувачеві буде заборонено використовувати будь-які радіостанції на апаратному рівні. Чохол також може повністю запобігти аудіо- та відеозапису.

Як зазначають розробники, це обладнання було перевірено великим федеральним агентством і визнано ефективним. Однак назва цього агентства не розкривається.

Зміни відбуваються на апаратному рівні нижче операційної системи, тобто шкідливі програми, які працюють на пристрої, не зможуть бачити, коли користувач використовує чохол, і програмне забезпечення на телефоні відображатиметься так, ніби користувач просто втратив сигнал.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися