WhatsApp дозволить відправляти файли будь-якого типу, обмеженням буде лише розмір

Нинішні версії месенджера WhatsApp дозволяють користувачам пересилати один одному файли всього декількох типів

Найближчим часом користувачі месенджера WhatsApp зможуть пересилати файли будь-якого типу. Їх також можна буде відправляти не лише окремим контактам, а й групам.

whatsapp

Нинішні версії месенджера WhatsApp дозволяють користувачам пересилати один одному файли всього декількох типів, а саме – документи Word, Excel, PDF і слайди PowerPoint. Такі файли мають розширення csv, doc, docx, pdf, ppt, pptx, rtf, txt, xls, xlsx.

Поки що нова функціональність проходить стадію закритого тестування для обмеженої кількості користувачів. Після її введення користувачі iOS і Android зможуть пересилати файли розміром до 128 і 100 МБ відповідно. Веб-версія буде підтримувати файли розміром до 64 МБ.

Цей рік для WhatsApp виявився досить насичений змінами. У січні месенджер отримав функцію офлайнового спілкування. Офлайн-режим WhatsApp дозволяє створювати повідомлення за відсутності мобільного інтернету. Тексти зберігаються в месенджері і шикуються в чергу. Програма потім автоматично відправить їх, як тільки смартфон вийде онлайн. Відрізнити заплановані послання буде просто: навпроти ставиться відмітка про час, а відправлені позначаються подвійною «галочкою»:

Ще одне нововведення – відправлення до 30 фотографій або відео одночасно. Адже все більше не пишуть тексти, а обмінюються вдалими знімками і короткими роликами. Раніше підтримувалося одночасне відправлення 10 фото або відео.

Крім того, з’явився новий екран для управління сховищем. В окремому чаті можна видалити певні повідомлення, наприклад, відео. Екран налаштувань цієї опції знаходиться в розділі «Налаштування» – «Дані та Сховище» – «Сховище».

Ці та інші майбутні функції будуть доступними лише власникам відносно нових гаджетів. WhatsApp повідомив, що до Нового року він перестане працювати на деяких смартфонах. Програма стане недоступною на гаджетах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS та Windows Phone. Це торкнеться гаджетів з Android 2.1 і Android 2.2, Windows Phone 7, iPhone 3GS / iOS 6. Гаджети на операційних системах BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia S40 і Nokia Symbian S60 перестануть підтримувати WhatsApp після 30 червня 2017

року.