WhatsApp прибирає безліміт на Android для бекапів у Google Диску

Залишається питання, чи буде резервна копія WhatsApp враховуватися Google у квоту в 15 ГБ для безкоштовного тарифного плану.

Можливість необмежено створювати резервні копії своїх чатів WhatsApp на Google Диску скоро може зникнути. Цей месенджер планує ввести обмеження на доступний простір.

До цих пір WhatsApp пропонував необмежене сховище на Google Диску для резервних копій WhatsApp. Це відрізняється ві резервного копіювання в iCloud для користувачів iPhone, які обмежені своїм тарифним планом хмарного сховища

Підписуйтесь на наш Telegram

Тепер щось подібне може відбуватися і з користувачами Android. Рядки в коді програми вказують на те, що WhatsApp, може втратити можливість необмеженого зберігання резервних копій на Google Диску. Ця новина додатково підтверджується інформацією про те, що WhatsApp може дозволити користувачам керувати розміром резервної копії в найближчому майбутньому.

Дата, коли зникне необмежений бекап чатів WhatsApp, поки невідома. На даний момент все ще можливо користуватися необмеженим сховищем на Google Диску.

Залишається питання, чи буде резервна копія WhatsApp враховуватися Google у квоту в 15 ГБ для безкоштовного тарифного плану.

Минулого року Google прибрав можливість користувачам безлімітно зберігати фото у Google Диску. Технічний гігант дедалі активніше монетизує усі свої сервіси.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я