WhatsApp у кілька разів збільшив доступний для видалення повідомлення час

На сьогодні WhatsApp також випустив ще дві бета-версії для Android (v2.18.70 та v.2.18.71), які отримали функцію запису та відображення розміру наборів стікерів.

Нещодавно запущена у WhatsApp функція «Видалити для всіх» отримала апгрейд. У версії цього месенджера для Android під номером WhatsApp beta (v2.18.69) надали значно більше часу для прийняття рішення, що відправлене повідомлення потрібно видалити. Залежно від того, наскільки користувачам сподобається нова можливість, вона з’явиться у стабільній версії клієнта, а також на iPhone.

Бета-версія 2.18.69 дозволяє видалити відправлене повідомлення протягом 4 096 секунд (68 хвилин та 16 секунд). Раніше цей період складав лише 420 секунд (7 хвилин).

Окрім цього нова бета-версія для Android також включає невелике оновлення іконки для стікерів, які за умовчанням вимкненні. На сьогодні WhatsApp також випустив ще дві бета-версії для Android (v2.18.70 та v.2.18.71), які отримали функцію запису та відображення розміру наборів стікерів.

Ще одним нововведенням у месенджері стало відображення пересилання повідомлення. Якщо отримувач перенаправив повідомлення іншій людині, на ньому з’явиться відповідна мітка. Опція працює навіть якщо пересилання робити в іншому чаті. Експерти припускають, що це черговий крок месенджера у боротьбі зі спамом та фейковими новинами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я