Харків’яни поліпшуватимуть місто зі смартфонів

У Харкові розробили додаток для смартфонів «Активний харків’янин», аналогів якого в Україні немає. Тепер за допомогою мобільного телефона жителі міста зможуть вносити свої пропозиції щодо поліпшення життя в місті й передавати побажання чиновникам, пише «Сьогодні».

Харківські айтішники, які створювали новинку на замовлення мерії, трудилися близько двох місяців. Із цим додатком залишити свою пропозицію чиновникам досить просто: потрібно завантажити утиліту на смартфон і вибрати розділ «Активний харків’янин». Також треба вказати своє ім’я, телефон і район проживання. Модератор оцінить пропозицію та виставить її на голосування. Ту, яка за місяць набере найбільшу кількість голосів, обіцяють розглянути в мерії.

Чиновники розповідають, що утиліта виявилася досить популярною: за кілька днів своєї роботи через неї додати близько 100 пропозицій. Серед них – знижка на комуналку при оплаті авансом, анонс суботників і зона відпочинку в 522-му мікрорайоні на Салтівці.

Поки «Активний харків’янин» працює тільки для смартфонів на платформі Android, але незабаром з’явиться аналогічний додаток і для iOS.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я