Четвер, 29 Лютого, 2024

Xbox може перетворитися на додаток для телевізора

Microsoft натякнула про розробку нового додатку для телевізорів. Він дозволить грати в ігри Xbox без наявності цієї ігрової консолі. Перша версія такого додатку може з’явитися наступного року, розповів директор підрозділу Xbox Філ Спенсер.

Раніше Спенсер натякав на випуск спеціальних телеприставок для роботи з хмарним ігровим сервісом Microsoft xCloud. Робота над таким девайсом велася ще з 2013 року, коли компанія демонструвала стримінг гри Halo 4 на Windows та смартфони Windows Phone. З 2016 року розроблялася стримінгова версія Xbox, але її згодом скасували.

Деякі аналітики прогнозують, що поширення стримінгових ігрових сервісів означає кінець повнорозмірних домашніх ігрових консолей. На їхню думку, нещодавно представлене нове покоління Xbox Series X та PlayStation 5 стане останнім.

Спенсер спростував такий прогноз. «Я не думаю, що це буде останнє велике апаратне обладнання, яке ми поставляємо», – сказав він.

Майбутнє ігрових консолей, на думку Спенсера, лежить у гібридному підході та поєднанні «хмар» і локального «заліза». «Коли ми думаємо про xCloud, який є нашою версією Stadia чи Luna, я вважаю, потрібна еволюція до ігор, які справді працюють в гібридному середовищі «хмар» та локальних обчислювальних потужностей», – каже він.

Microsoft нині працює над тим, щоб дати доступ до xCloud власникам смартфонів iPhone. Робота подібних сервісів заборонена правилами Apple. Також Microsoft хоче інтегрувати свій ігровий сервіс у платформу Facebook Gaming.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися