Xiaomi MIJIA The 70 Minutes Smart Car DVR – відеореєстратор за $28

Реєстратор зможе підключатися до смартфона за допомогою модуля Wi-Fi. До речі, таким ось чином, за допомогою cинхронiзації зі смартфоном, користувач зможе організувати онлайн-трансляції.

Відразу кілька спеціалізованих ЗМІ повідомили про те, що китайська Xiaomi розпочала збір коштів на одному з краудфандингових майданчиків для випуску свого нового автомобільного відеореєстратора.

Xiaomi MIJIA The 70 Minutes Smart Car DVR . Тестування

Як повідомляється, виробництвом нового продукту буде займатися суббренд MIJIA, а майбутня новинка опиниться в когорті найбільш доступних за вартістю, але при цьому отримає підтримку запису відео з роздільною здатністю Full HD.

В основі новинки буде передбачено сенсор Sony IMX323, а сам продукт назвуть MIJIA The 70 Minutes Smart Car DVR. Крім зазначеного, «на борту» буде ширококутний об’єктив зі сферичною семишаровою лінзою. Обіцяно зйомку з охопленням в 130 градусів. Також заявлено про безпомилкове розпізнавання голосових команд.

Xiaomi MIJIA The 70 Minutes Smart Car DVR. ВiдгукиЩодо ергономіки, тут ситуація така. На корпусі пристрою буде розташована кнопка живлення, а крім того, функціональний світлодіодний індикатор. Що ще цікаво – реєстратор зможе підключатися до смартфона за допомогою модуля Wi-Fi. До речі, таким ось чином, за допомогою cинхронiзації зі смартфоном, користувач зможе організувати онлайн-трансляції.

Прогнозована вартість девайса на момент анонсу всього $28. Точна дата виходу новинки поки не називається.