Середа, 17 Липня, 2024

Xiaomi відкриває свої фірмові магазини в Україні

Китайський виробник техніки Xiaomi почав розвивати мережу монобрендових магазинів у нашій державі. Перша така торгова точка відкрилася в київському торгово-розважальному центрі «Проспект». Другий фірмовий магазин з’явиться вже за тиждень у ТЦ «Городок», а третій буде в Дніпрі. Його відкриють протягом найближчих тижнів, пише видання «Дело».

У магазинах з логотипом «Mi» буде представлена вся продукція бренду. Це призначені для міжнародних ринків смартфони, телевізори і персональна електроніка. Окрім цього, у торгових точках можна буде придбати електротранспорт цієї марки.

Відкриття магазину є частиною нової стратегії компанії з розвитку власної роздрібної мережі як у Китаї, так і в інших країнах присутності. Xiaomi прийняла рішення про відкриття більше тисячі магазинів у всьому світі, частина з яких відкриється і в Україні.

Xiaomi заснував у 2010 році інтернет-підприємець Лей Цзюнь. Його компанію відносять до одного з трьох найдорожчих стартапів у світі з капіталізацією більше $45 млрд. У 2015 році фірмі стало «тісно» в Азії, і вона почала виходити на міжнародні ринки, першим з яких стала Бразилія.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися