Xiaomi запускає фотоконкурс Photographic Challenge, в якому чотири переможці отримають по $10 000

Знімки без редагування можна завантажувати в одну з чотирьох категорій: «Природний вигляд», «Шматочок світу», «Мрії» та «Чому так серйозно».

Власники смартфонів Xiaomi можуть спробувати заробити на фотокамері свого мобільника. Вендор цих апаратів запустив конкурс Xiaomi Photographic Challenge із загальним призовим фондом $50 000. Перші переможці в кожній з чотирьох категорій отримають по $10 000. За друге місце в чотирьох категоріях вендор видасть чотирьом учасникам по $2000. За третє місце чотири людини отримають по $500.

Фотографії можна надсилати до 23 листопада, а сам конкурс триває до 6 грудня 2018 року. Знімки без редагування можна завантажувати в одну з чотирьох категорій: «Природний вигляд», «Шматочок світу», «Мрії» та «Чому так серйозно». Знімки повинні бути без редагування у фоторедакторі та мати інформацію в EXIF. Їхній розмір може коливатися від 300 КБ до 10 МБ. Кожен учасник може надіслати до шести фотографій.

Конкурс проходитиме в кілька раундів. Щоб фотографія перейшла з першого на другий, вона повинна набрати понад три лайки. На другому етапі фотографії оцінюють експерти. Вони відкидатимуть фотографії, допоки не залишиться 100 фото – по 25 у кожній категорії. Після цього з 27 листопада по 6 грудня пройде етап глобального голосування фанів Xiaomi.

Участь у конкурсі відкрита для кожного, але при цьому необхідно мати акаунт Xiaomi. Забрати приз можна буде, надавши виробникові копію свого паспорта.

Конкурси фотографій є звичною справою для виробників смартфонів. Apple уже провела більше десятка таких конкурсів під назвою iPhone Photography Awards. Samsung проводила подібну акцію під назвою Samsung Photographers Award. Улітку цього року схожий конкурс під назвою Next Image також провів Huawei.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я