Хто проводить діагностику зв’язку

Якщо порівнювати сервісну компанію з лікарнею, то підрозділ стільникового оператора, так звана «група якості», виконує роль діагностів. Це він перевіряє, з чим пов’язані скарги клієнтів на слабкий сигнал, заміряє рівень радіосигналів і допомагає інженерам з Центру управління мережею усунути неполадки. У цьому матеріалі ми покажемо процес «ремонту» мережі.

Зазвичай абоненти скаржаться на слабкий сигнал співробітникам контактного центру. Найчастіше причиною є або неправильне користування телефоном, або несправність пристроїв. Якщо ж якість зв’язку кульгає не з вини абонентів, то такі скарги надходять черговим інженерам з Центру управління мережею. Вони перевіряють роботу елементів мережі, і якщо бачать несправність, то повідомляють операторам кол-центру, що трапилося і коли зв’язок покращиться. (Про них ми розповідали в матеріалі «Візит до технарів «МТС Україна».)

Велика частина неполадок виправляється тут же: зараз управляти мережею можна за допомогою одного комп’ютера. Наприклад, віддавши команду збільшити потужність сигналу, ємність або змінити інші технічні параметри тієї чи іншої базової станції (скорочено – БС). Якщо монітор у Центрі управління мережею не вказує на аварію, наприклад, датчики елементів мережі горять зеленим, тоді на місце виїжджає група якості, щоб на місці виявити причину погіршення зв’язку.

З даних про скарги і починається робочий день у її фахівців. Нам дозволили провести півдня з керівником групи якості технічної дирекції Київського територіального управління (охоплює територію Києва і області). Цей невеликий відділ очолює Віктор Леонідович Кулінський.

Прийшовши на роботу, він найперше перевіряє базу даних з повідомленнями про погіршення сигналу і формує порядок денний. Віктор Леонідович визначає, на які скарги потрібно реагувати в першу чергу, і відправляє підлеглих у райони, де необхідна діагностика радіопокриття.

Зазвичай керівник групи якості – єдиний, хто працює в офісі. Фактичні робочі місця підлеглих Віктора Леонідовича – вулиці столиці або поля Київщини

За словами керівника відділу, половина роботи вирішується по телефону з колегами технічної служби:

Але в цей день він виїхав з нами перевірити зв’язок у черговому районі. Ним виявився приватний сектор столичного району Осокорки. Його жителі скаржаться на обриви зв’язку. Для роботи Віктор Леонідович бере з собою вимірювальний комплекс, який поміщається у звичайний рюкзак:

Зараз комплекс складається всього лише з потужного ноутбука, підключених до нього двох мобільних телефонів та GPS-приймача. «Мобілки» дозволяють визначити якість прийому сигналу: одна з них підключена до мережі МТС, а друга – до мережі іншого оператора:

Таким чином можна отримати уявлення про покриття конкурентів та його зміни. Комп’ютер записує дані, отримані мобільним телефоном, а GPS автоматично прив’язує їх до географічних координат:

Усі необхідні показники прийому сигналу мережі відображаються на моніторі ноутбука

По дорозі на Осокорки Віктор Леонідович розповідає про свою роботу. Дуже часто якість зв’язку падає через зовнішні чинники, говорить керівник групи якості. Наприклад, десь почалося будівництво і спорудили високий кран. Рухаючись у прольоті між радіорелейними станціями, він і став сильно погіршувати повідомлення між елементами мережі.

Або інший мобільний оператор ввів у роботу свої нові базові станції. Хоч він і працює в іншому частотному діапазоні, все ж при високій потужності своїх передавачів може створити серйозні перешкоди для «радіочастотних сусідів».

Причина погіршення покриття може бути набагато банальнішою – наприклад, звичайний вандалізм.

Група якості складається з п’яти осіб. У їхньому віданні – близько тисячі базових станцій, які розташовані у всіляких місцях: і на дахах будівель, і в колгоспних полях. Потрібна нам БС знаходиться на території водопомпової станції:

Так виглядає базова станція, розташована в «неміській» забудові

Заміривши покриття, Віктор Леонідович визначає, що один з передавачів БС не працює, і його потрібно замінити. Для цього інженер викликає фахівців Відділу базових станцій технічної служби.

Усувати дефект приїхали оператор вимірювального комплексу Віталій Оперчук і співробітник Відділу базових станцій і трансмісій Олександр Рудюк

Вони відкривають базову станцію, попередньо повідомивши про це службу охорони, і починають проводити заміну передавача.

Для цього спочатку потрібно під’єднатися до системи і деактивувати потрібний блок:

Зліва – базові станції GSM і CDMA-зв’язку, справа – блоки живлення
Після деактивації блоку Олександр змінює необхідний блок. Уся процедура займає близько десяти хвилин
Олександр зв’язується з офісом і повідомляє про виконану роботу
Відвідування станції і виконану роботу інженер відзначає в спеціальному журналі

У Центрі управління мережею відзначають, що ця базова станція запрацювала по-новому. Отже, роботу зроблено.

Про закриття базової станції також потрібно повідомити службі охорони
Інженери сідають у свій Peugeot 206 і їдуть на наступну точку

Віктор Леонідович, від’їхавши від базової станції сотню-дві метрів, на всякий випадок перевіряє результати роботи колег:

Жирна зелена смуга на моніторі вказує на те, що зв’язок хороший:

Заміна блоку посилила потрібний радіоканал, і тепер на Осокорках обривів зв’язку немає.

Примітка: це переклад репортажу від 14 грудня 2010 року