П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як автозаводи можуть заощадити до 40% енергії

Навчити роботів плавно рухати своїми кінцівками – це, виявляється, не лише завдання для підвищення їхньої естетичної привабливості. Дослідники встановили, що звичні для машин рухи ривками потребують багато енергії. Плавне переміщення дозволить майже вдвічі зменшити споживання енергії. Ось як виглядають звичайні рухи роботів та оптимізовані:

За даними дослідників Інституту Чалмерса, впровадження алгоритмів руху, які зменшують прискорення та сповільнення кінцівок роботів під час руху, дозволяє економити до 40% енергії. Це особливо стосується роботів на виробництвах, які виконують свої завдання максимально швидко. Якщо надати їм більше свободи та зменшити швидкість, вони зможуть стати ефективнішими, самостійно вирішуючи, як швидко працювати над тією чи іншою операцією.

Нове покоління роботів вже зацікавило General Motors, яка є одним із партнерів проекту. Адже роботи, наприклад, споживають майже половину електрики на автозаводах, і впровадження нових програмних алгоритмів їхньої роботи дозволить компаніям стати ефективнішими.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися