Як на Android блокувати небажані дзвінки та SMS

Додаток не просто скидає дзвінки від небажаних номерів – він відхиляє їх фразою «Набраний номер не обслуговується».

Спам, небажані люди, нав’язливі сервіси – може здатися, що з подібним треба лише змиритися. Бо Android не має вбудованих засобів блокування небажаних дзвінків та повідомлень. Але є спосіб самому вирішувати, хто і коли зможе до вас додзвонитися.

Встановивши безплатний додаток ISY Block (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dit.isyblock&rdid=com.dit.isyblock&hl=ru), ви можете задати основні параметри. А саме – поставити пароль і вибрати кольорове оформлення.

Тут же можна налаштувати «тихий режим», в якому перестануть надходити дзвінки в певний час. Встановивши годинник на робочий час, можна буде спокійно працювати, не відволікаючись. А можна встановити заборону дзвінків в нічний час, щоб ніхто не завадив виспатися.

Головне меню програми схоже на звичний список контактів. Вибравши контакт, побачите спливаюче вікно, в якому можна налаштувати блокування дзвінків та SMS. Після цього заблокований користувач виділяється червоною крапкою. Список всіх заблокованих також відображається в окремій вкладці.

Що цікаво: додаток не просто скидає слухавку від небажаних номерів. Він відхиляє їхні дзвінки фразою «Набраний номер не обслуговується». Саме її промовляє стільниковий оператор, коли деактивує певну SIM-картку.

Читайте такожЯк розширити функціональність виділених кнопок Android

Крім блокування дзвінків, у додатку є функція блокування вхідних SMS – ISY Messenger. Щоб заблокувати людину, потрібно зайти в листування з нею і натиснути на іконку із замком.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Во-первых, реклама. Во-вторых – бездарная. Что, впрочем, не удивительно. Учитывая, насколько бездарное приложение рекламируется. Есть масса более функциональных и адекватных приложений, чем данное УГ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я