Середа, 17 Липня, 2024

Як смартфони навчилися заряджати самі себе

Американські розробники створили чохол для iPhone, який заряджає телефон практично «з повітря». Вони створили технологію отримання електроенергії з радіосигналів, які безперервно випромінюють мобільні телефони. Вловлена енергія повертається в батарею та на 30% збільшує автономність гаджета.

На думку Роба Лі, керівника стартапу Nikola Labs, який займався розробкою унікального гаджета, усі смартфони витрачають даремно 90% енергії з тієї, яка йде на здійснення телефонних дзвінків і пересилання даних. Саме цю енергію і «вловлює» чохол та повертає її назад у батарею. Робиться це за допомогою антени і міні-трансформатора, які вбудовані в чохол. Також аксесуар здатний «ловити» енергію зі сторонніх джерел радіохвиль, таких як Bluetooth, Wi-Fi та LTE.

Випробування показали, що, використовуючи такий чохол, можна продовжити термін експлуатації смартфона без підзарядки на 30%. Однак замінити ним зарядний пристрій повністю не вийде.

Через місяць Роб Лі планує організувати збір коштів для серійного випуску чохла на краудфандинговому ресурсі. Можлива вартість гаджета – 99 доларів. У разі успішного завершення кампанії вже восени цього року користувачі зможуть купити унікальний чохол.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися