Субота, 2 Грудня, 2023

Що робити, якщо магнітола не читає флешку

Спроба послухати записану на флеш-носії музику може закінчитися повною тишею: магнітола відмовляється читати диск. У подібну ситуацію щодня потрапляють автолюбителі в усьому світі. Розберемося в причинах виникнення цієї проблеми і дізнаємося, як можна її вирішити самостійно.

Чому магнітола не читає флешку

Причин, через які флешка не грає, може бути багато:

  • формат записаних файлів не читається вашою магнітолою. Наприклад, ви захотіли послухати пісні в хорошій якості та завантажили музику у форматі FLAC або AAC. Але далеко не кожна автомагнітола здатна прочитати подібні формати;
  • файли на картці міг знищити вірус, і з неї всього-на-всього нема чого читати. Або можливий збій у файловій системі носія, через який магнітола «не бачить» флешку;
  • ваша магнітола читає картки тільки певного обсягу. Зазвичай виробники пишуть про подібні нюанси на упаковках. Тому під час покупки автомагнітоли приділіть трохи часу прочитання інструкції і характеристик виробу.

Як самостійно виправити ситуацію

У більшості випадків для виправлення проблеми потрібні лише незначні маніпуляції з носієм. Для початку перевірте, в якому форматі записані файли на флешці. Якщо ваш магнітофон читає тільки записи у форматі MP3, то на карті мають бути файли у такому форматі, а ніяк не FLAC, AAC та інші.

Якщо з розширеннями файлів повний порядок, спробуйте відформатувати картку пам’яті. Це також врятує від вірусів, які оселилися на ній. Правда, музику доведеться завантажувати заново. Якщо і це не допомогло, спробуйте використовувати картку меншого обсягу.

Також не завадить спробувати синхронізувати картку з будь-якою іншою аналогічною автомобільною магнітолою. Якщо процес пройде успішно і заграє музика, значить, причина у вашій магнітолі, а не в зовнішньому носії. У цьому випадку правильніше буде звернутися до професійних майстрів, які зможуть виявити проблему.

Крім цього, перевірте файлову систему знімного носія. Як правило, магнітоли налаштовані на роботу з файловою системою FAT32. Але часто на флешці може бути система NTFS. Для того щоб виправити ситуацію, вам необхідно синхронізувати носій з вашим або будь-яким іншим комп’ютером. Після чого відкрити властивості знімного носія і змінити тип файлової системи.

Ще один цікавий момент. Сьогодні на ринку можна зустріти флеш-картки із роз’ємами USB 2.0 і USB 3.0. Знайти застарілий USB 1.0 буде непростим завданням. Швидше за все, купувати таку флешку доведеться з рук. Але якщо у вас застаріла модель програвача, то велика ймовірність, що саме ця версія інтерфейсу вам потрібна. Аналогічна ситуація, коли програвач має роз’єм USB 2.0, а в нього вставляють картку з більш свіжим інтерфейсом USB 3.0. У цьому випадку носій не визначиться магнітолою.

І наостанок ще один можливий варіант несправності. Може бути або зламаний роз’єм для карти в магнітолі, або несправний сам інтерфейс на носії. У випадку з магнітолою  потрібен ремонт, а якщо проблема в самій флешці – купуйте нову.

За матеріалами: 365cars

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися