Реклама, яку варто подивитися

До міжнародного рекламного фестивалю «Канські леви», який пройде з 21 по 27 червня, YouTube відібрав ролики від брендів, які здобули найбільшу популярність у глядачів. Рейтинг Cannes to Cannes YouTube Ads Leaderboard 2015 формувався на основі кількох показників, які фіксувалися з березня 2014 року по квітень 2015 року. YouTube відзначає, що кампанії з роликами, що увійшли в цей рейтинг, у 1,2-1,4 рази збільшили рівень упізнання брендів порівняно із середніми галузевими показниками.

1. YouTube: YouTube Rewind: Turn Down for 2014
Із показником у 91 мільйон переглядів перше місце в рейтингу YouTube зайняв рекламний ролик про нього самого. У ньому показується добірка мемів, сцен, популярних відео – усього, чим жив YouTube в 2014 році.

2. Nike Football: The Last Game ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Zlatan, Iniesta & more
Друге місце із 84 мільйонами переглядів посіла короткометражка, в якій анімовані Роналду, Неймар, Руні та інші зірки футболу протистоять клонам і рятують справжній футбол.

3. Turkish Airlines: Drogba vs. Messi: #EpicFood
Третє місце із 60 мільйонами переглядів займає також ролик із футболістами. Він розповідає про суперництво Дрогба і Мессі на футбольному полі.

4. Hyundai: A Message to Space
Більше 61 мільйона переглядів отримали автори реклами Hyundai. Вони дали дівчинці можливість показати, як сильно вона любить свого батька. Але заразом встановили світовий рекорд, занесений у Книгу рекордів Гіннесса як «Найбільше зображення, намальоване шинами».

5. P&G, Always: Always #LikeAGirl
Відео від Always зібрало понад 58 мільйонів завдяки ролику, в якому піднімається несподіване запитання: а відколи робити що-небудь, «як дівчисько», стало образою?

6. Samsung: #GALAXY11: The Training
Понад 55 мільйонів переглядів завоював ще один ролик із футболістами в жанрі наукової фантастики. У ньому творці за бійками і вибухами продемонстрували функції торішнього флагмана Samsung Galaxy S5.7. Clash of Clans: Revenge

Промо мобільної гри Clash of Clans з Ліамом Нісоном у головній ролі набрало 54 мільйони переглядів. У ролику актор приміряє на себе образ безкомпромісного персонажа із «Заручниці».8. Ad Council: Diversity & Inclusion — Love Has No Labels

Більше 52 мільйонів переглядів завоювала зворушлива історія про толерантність. Автором ролика виступила некомерційна організація Ad Council, що займається соціальною рекламою, у тому числі і для уряду США.9. Air France: France is in the air

Французька реклама про повітряного перевізника набрала понад 49 мільйонів переглядів. У ній немає захопливого сюжету, але вона і не претендує на складну концепцію.10. Adidas: Take it

Із 38 мільйонами переглядів завершує добірку класична нарізка динамічних кадрів зі світу спорту із серйозним голосом за кадром про те, що «сьогодні не належить нікому».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я