Реклама, яку варто подивитися

До міжнародного рекламного фестивалю «Канські леви», який пройде з 21 по 27 червня, YouTube відібрав ролики від брендів, які здобули найбільшу популярність у глядачів. Рейтинг Cannes to Cannes YouTube Ads Leaderboard 2015 формувався на основі кількох показників, які фіксувалися з березня 2014 року по квітень 2015 року. YouTube відзначає, що кампанії з роликами, що увійшли в цей рейтинг, у 1,2-1,4 рази збільшили рівень упізнання брендів порівняно із середніми галузевими показниками.

1. YouTube: YouTube Rewind: Turn Down for 2014
Із показником у 91 мільйон переглядів перше місце в рейтингу YouTube зайняв рекламний ролик про нього самого. У ньому показується добірка мемів, сцен, популярних відео – усього, чим жив YouTube в 2014 році.

2. Nike Football: The Last Game ft. Ronaldo, Neymar Jr., Rooney, Zlatan, Iniesta & more
Друге місце із 84 мільйонами переглядів посіла короткометражка, в якій анімовані Роналду, Неймар, Руні та інші зірки футболу протистоять клонам і рятують справжній футбол.

3. Turkish Airlines: Drogba vs. Messi: #EpicFood
Третє місце із 60 мільйонами переглядів займає також ролик із футболістами. Він розповідає про суперництво Дрогба і Мессі на футбольному полі.

4. Hyundai: A Message to Space
Більше 61 мільйона переглядів отримали автори реклами Hyundai. Вони дали дівчинці можливість показати, як сильно вона любить свого батька. Але заразом встановили світовий рекорд, занесений у Книгу рекордів Гіннесса як «Найбільше зображення, намальоване шинами».

5. P&G, Always: Always #LikeAGirl
Відео від Always зібрало понад 58 мільйонів завдяки ролику, в якому піднімається несподіване запитання: а відколи робити що-небудь, «як дівчисько», стало образою?

6. Samsung: #GALAXY11: The Training
Понад 55 мільйонів переглядів завоював ще один ролик із футболістами в жанрі наукової фантастики. У ньому творці за бійками і вибухами продемонстрували функції торішнього флагмана Samsung Galaxy S5.7. Clash of Clans: Revenge

Промо мобільної гри Clash of Clans з Ліамом Нісоном у головній ролі набрало 54 мільйони переглядів. У ролику актор приміряє на себе образ безкомпромісного персонажа із «Заручниці».8. Ad Council: Diversity & Inclusion — Love Has No Labels

Більше 52 мільйонів переглядів завоювала зворушлива історія про толерантність. Автором ролика виступила некомерційна організація Ad Council, що займається соціальною рекламою, у тому числі і для уряду США.9. Air France: France is in the air

Французька реклама про повітряного перевізника набрала понад 49 мільйонів переглядів. У ній немає захопливого сюжету, але вона і не претендує на складну концепцію.10. Adidas: Take it

Із 38 мільйонами переглядів завершує добірку класична нарізка динамічних кадрів зі світу спорту із серйозним голосом за кадром про те, що «сьогодні не належить нікому».

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я