Яким може бути новий смартфон Microsoft Surface: попередні чутки

Витік розкриває кілька цікавих деталей про майбутній апарат.

Microsoft по-тихому завершила свій проект мобільних гаджетів Windows Phone, щоб майже відразу почати працювати над новим мобільним девайсом. Чутки навколо нового смартфона від компанії ходять уже дуже давно, але нещодавно з’явилися деталі. Причому джерелом витоку став офіційний акаунт Microsoft.

Surface

Інформація з’явилася на китайському відеосервісі Bilibili. Сторінка з витоком вже видалена, але її збережену пошуковиками версію поки що можна знайти в інтернеті. Витік розкриває кілька цікавих деталей про майбутній апарат. Наприклад, у Китаї пристрій буде називатися не Surface Phone, а Surface Mobile.

Девайс Surface Mobile у режимі Continuum також зможе проектувати зображення прямо на стіл або на будь-яку іншу придатну поверхню. Завдяки цьому, де б ви не були, монітор вам більше не буде потрібен. Саме для цього і призначений режим Continuum – він дозволяє підключати до смартфона зовнішній монітор, клавіатуру і мишу за допомогою спеціальної док-станції.

Для того щоб проектувати зображення, Surface Mobile отримає висувну опору, яка зможе тримати його під нахилом до 185 градусів. Працювати таким чином гаджет зможе не більше години.

Витік також розкриває, що смартфон Surface Mobile отримає спеціальний стилус Surface Pen. Завдяки цьому можна легко викликати додатки на екран. Наприклад, одним натисненням можна запустити OneNote, щоб робити рукописні замітки.

Точної інформації про апаратне начиння девайса немає, але витік обіцяє, що нутрощі пристрою забезпечать баланс між продуктивністю і енергоспоживанням. Спираючись на такі слова, деякі експерти припускають, що смартфон може отримати недавно випущений чіп Snapdragon 660. Він уже показав великий потенціал на тестах з точки зору продуктивності та енергоспоживання. Хоча також вже були чутки про телефон на базі флагманського процесора Snapdragon 835.

Програмна частина новинки також залишається під питанням. Швидше за все, пристрій працюватиме на якійсь збірці Windows 10 Mobile. При цьому витік натякає на підтримку звичайних додатків Win32 – можна буде запускати ті ж програми, що на ПК та ноутбуках.

Остання крапля інформації стосується двох термінів: Peking і Slavonia, які є кодовими іменами двох різних мобільних телефонів Surface Mobile. Це також може пояснити, чому конкретний чіп для майбутнього смартфона не згадувався: можливо, дві різні моделі будуть мати різні ядра, пише Phone Arena.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я